Obrazok

Odstraňuje vtáčí trus, olejové škvrny, mastnoty z rýchleho občerstvenia "fast food" atď.

Dosiahnite dôkladné čistenie ciest, chodníkov a iných povrchov pomocou čistiaceho zariadenia namontovaného na úžitkovom stroji Egholm City Ranger 2260. Čistiaca plošina je účinná napr. ako sú betónové dlažby, chodníky, ako aj epoxidové, žulové a mramorové nátery.

Vďaka nezávislej závesnej jednotke a neustálemu tlaku kefy na základnú plochu dokonale kopíruje kontúry. Čistiaca plošina je navrhnutá tak, aby bola namontovaná v blízkosti "A-rámu", čo zaisťuje vysoký stupeň stability počas používania.

Nízka výška čistiacej plošiny poskytuje obsluhe dobrý výhľad a umožňuje čistenie pod lavicami a okolo iných prekážok. V závislosti od úlohy je možné použiť rôzne typy čistiacich prostriedkov.

Obrazok

Efektívna tandemová prevádzka

Čistenie sa vykonáva pomocou 3 kotúčových kief pod jednotkou namontovanou vpredu. Zvyšná špinavá voda sa potom odsaje sacou hubicou a utrie sa stierkou – obe sú namontované v zadnej časti úžitkového stroja.

Priemer kotúčových kief je 45 cm a celková šírka čistenia dosahuje 135 cm. Stierka na zadnej časti čistiacej plošiny je široká 140 cm a sacia hubica má šírku 130 cm. Sacia hadica je ohybná a má priemer 10 cm. Gumové valčeky sú namontované na oboch stranách, aby chránili saciu hubicu pred nárazmi.

Vysoká schopnosť

Čistiace zariadenie je kombinované so zbernou nádržou City Ranger 2260 a má extrémne vysoký sací výkon. Zberná nádrž pozostáva čiastočne z nádoby na čistú vodu a čiastočne z nádoby na špinavú vodu.