Rozširujeme príslušenstvo do oblasť údržby zelene pre komunálny stroj Park Ranger.

Obrazok

K základnej rotačnej nožovej kosačke 1000 a rotačnej kosačke 1200 výrobca Egholm A/S prichádza s ďalšou v poradí už treťou rotačnou nožovou kosačkou 1500 v celkovej šírke záberu kosenia až 1,5 m. Čím sa rozširuje možnosť výberu nádstavby podľa rozsahu a požiadaviek užívateľa. Vysoká kvalita použitých materiálov a jednoduché napojenie bez použita náradia zaručujú profesionálny výsledok a dlhú životnosť.

Obrazok

Konštrukcia a dizajn rotačnej kosačky 1500 prešiel jedinečnou inováciou kosenia zo strany Dánskeho výrobcu Egholm A/S, vďaka špeciálne vyvinutým nožom a možnosti hydraulického výškového nastavenia rezu od 30 až 80 mm. Ovládanie priamo z pohodlia sedadla operátora. Ideálny pre väčšie trávnaté plochy s teoretickým sekacím výkonom až 15 000 m2/h a mulčovacím výkonom až 13 500 m2/h.   

Obrazok

Ako výška rezu, tak aj náklon / vertikálna poloha kosačky je hydraulicky ovládaná, čím sa zjednodušuje prístup k celkovému sekaciemu systému a následná údržba. Obsahuje dve podporné kolieska pre rovnomerný rez v prípade nerovnosti terénu a zároveň uľahčujú transport a uskladnenie. Vývojom prešli aj tzv. "piano" kolieska obsahujúce robusné kĺzné ložiská pre zabezpečenie vysokej manévrovateľnosti.     

ObrazokRotačnú nožovú kosačkú 1500 je možné rozšíriť o mulčovací kit, ktorý sa inštaluje v rovnakom ústrojenstve, čím sa dosiahne, že trávnatý povrch sa naseká na jemné travnaté zvyšky. Pri kosení veľmi suchej trávy v prašnom prostredí hrozí upchatie mriežky chladiča. Riešenie je možnosť namontovania veľkého krytu chladiča. 

Obrazok

Team INGOCLEAR