Snežná fréza

Keď príde zima s obrovskými kopami snehu, snehová fréza veľmi pomôže. Kompaktné rozmery snehovej frézy umožňujú čistenie plôch, kde by bola ručná práca za normálnych okolností jedinou možnosťou. Nástavec funguje bez námahy na cestách, chodníkoch, parkoviskách atď.

Obrazok

Hydraulické a elektrické nastavenie vyhadzovacieho žľabu

2-stupňový nástavec sa prediera cez snehové záveje tak, že zoškrabuje sneh spolu s veľkým šnekom a cez nastaviteľný žľab ho posiela kamkoľvek chcete.

Z pohodlného sedadla operátora má operátor možnosť plynule nastavovať horizontálny smer žľabu pomocou joysticku. Keď chcete, aby bol sneh vyfúkaný vyššie alebo nižšie, jednoducho použijete určený spínač, ktorý nájdete vo vnútri kabíny.

Obrazok

Odpratávanie snehu pre úzke chodníky

Snehová fréza si bez námahy poradí so 60 cm vysokými závejmi s pracovnou šírkou 110 cm a sneh odfúkne veľkou silou. Sneh je nafúkaný vysoko cez živé ploty alebo iné prekážky – ďaleko od ľudí a vozidiel.

Odpratávanie snehu na úzkych chodníkoch, cyklotrasách alebo iných miestach s obmedzeným priestorom nie je problém. Kompaktné rozmery a vysoká manévrovateľnosť kĺbového stroja City Ranger 2260, ako aj šírka snehovej frézy umožňujú vjazd aj do tých najužších priechodov. Dvoj-stupňová snehová fréza sa kĺže na nastaviteľných lyžinách, a preto sa dá prispôsobiť akémukoľvek povrchu. V náročných podmienkach zabezpečuje pohon všetkých štyroch kolies City Ranger 2260 skvelú trakciu.

Obrazok

Výmena príslušenstva za menej ako 1 minútu

Vďaka funkcii "Quick-shift" môže všetky prídavné zariadenia City Ranger 2260 vymeniť jedna osoba za menej ako 1 minútu – nevyžaduje žiadne ručné náradie ani žiadne ťažké zdvíhanie. Snehová fréza je zdvihnutá strojom, otočná rukoväť a všetky mechanické, hydraulické a elektrické systémy sú pripojené naraz, takže sa môžete vrátiť do práce. Ak je na zadnej strane City Ranger 2260 namontovaný posyp soli a piesku, môžete vykonávať dve práce naraz. Posyp soli a piesku sa inštaluje rovnako jednoducho.

Funkcia "Quick-shift" umožňuje jednoduché a rýchle prepínanie z jedného nástavca na druhé a stroj je možné používať na rôzne typy úloh počas dňa. Jednoduchá výmena príslušenstva na City Ranger 2260 má niekoľko výhod: Efektívna prevádzka, zvýšená bezpečnosť a oveľa lepšia návratnosť investície.

Špeciálne a kvalitné príslušenstvo pre drsné podmienky

Potreba, ktorá vzniká v drsných poveternostných podmienkach, sa odráža v kvalite snehovej frézy, ktorá prináša efektívne a špecializované úsilie. Snehová fréza bola vyrobená v úzkej spolupráci s talianskym výrobcom Cerruti Srl.

Spoločnosť Cerruti bola založená v roku 1958 a venuje sa navrhovaniu a výrobe snehových fréz pre veľké aj malé stroje. Snehová fréza ušitá na mieru City Ranger 2260 je solídnym dielom remeselného spracovania vyvinutého a testovaného v dokonalých podmienkach v blízkosti talianskych zasnežených olympijských hôr. Na výrobu sa používajú hlavne lokálne talianske kvalitné komponenty.

Team INGOCLEAR