Zimné príslušenstvo pre komunálny stroj City Ranger 3070.

Spoločnosť Egholm prínáša 4 nové nádstavby zimnej údržby pre City Ranger 3070 : Snežná kefa, Snežný pluh, Snežná radlica typu "V" a Agregát na solenie a posyp.

Obrazok

Snežná kefa pre City Ranger 3070

Zametač snehu ľahko odmetie čerstvo napadnutý sneh do výšky 250 mm s možnosťou šírky medzi 1 320 a 1 460 mm v závislosti od sklonu prídavného zariadenia. Funkcia rezervy rotácie zaisťuje, že operátor môže pri cúvaní z uličky alebo parkovacieho miesta zametať materiál, čo zaručuje vynikajúci výsledok.

Obrazok

Snežný pluh pre City Ranger 3070

Snežný pluh zvládne až 400 mm ťažkého snehu, vybavený možnosťou nastavenia šírky 1 360-1 500 mm v závislosti od sklonu prídavného zariadenia. Pri jazde v hlbokom snehu existuje riziko nárazu do prekážok, vďaka funkcií bezpečného náklonu sa aktívne znižuje riziko poškodenia snežného pluhu a okolitého prostredia.

Obrazok

Snežná radlica typu "V" pre City Ranger 3070

Keď ťažký a zľadovatený sneh pokrýva zem, musíte mať po ruke snežnú radlicu typu "V". Špička ‘V’ sa využíva na prerezávanie ťažkého a pokrytého snehu, ktorý ho oddeľuje a tlačí na obe strany. Ľahko sa odstráni aj veľké množstvo snehu.

Obrazok

Agregát na solenie a posyp pre City Ranger 3070

Rozmetač soli a piesku sa perfektne hodí k predným prídavným zariadeniam. Má maximálnu kapacitu 600 l alebo 950 kg, všetko v závislosti od materiálu. Šírku rozmetania je možné nastaviť v rozsahu 1 500 a 6 000 mm podľa situácie a okolitého prostredia. Šírku a množstvo rozmetaného materiálu je možné nastaviť z pohodlia kabíny.

Snežný pluh, snežná radlica alebo snežná kefa môžu pracovať v tandeme s agregátom soli a piesku, čo vám umožňuje vykonávať dve úlohy súčasne - tj. odpratávať sneh a sypať soľ alebo piesok na zľadovatených uliciach a chodníkoch všetko v jednom priechode.

Team INGOCLEAR