Údržba zelene s novým príslušenstvom pre City Ranger 3070

Okrem už exisujúcého príslušenstva v oblasti údržby ulíc a zimnej údržby spoločnosť Egholm prichádza s novými nadstavbami pre starostlivosť údržby zelene.

Rotačná / mulčovacia kosačka 1500 ObrazokRotačná kosačka so záberom 1,5 m s hydraulicky nastaviteľnou výškou kosenia 30-80 mm. Sklopný rám s pomocnými kolieskami pre jednoduché čistenie. Samonivelačný systém kopírujúci terén pre najlepší výsledok spolu so špeciálne vyvinutými čepeľami zaisťujú dokonalý výsledok za kratší čas a pri použití menšieho výkonu. Rotačnú kosačku je možno zmeniť na mulčovaciu kosačku s krytom, ktorá vytvára jemné odrezky trávy, dodávajúce pôde prírodné živiny a zároveň znižujú potrebu hnojenia a bránia rastu burín.  

Ideálny pre veľkosti plôch pri kosení 15 000 m2 pri mulčovaní 13 500 m2.

Rotačná "Triplex" kosačka 2500

Obrazok

Pre použitie na ešte väčších plochách sa teraz uvádza na trh kosačka "Triplex" 2500 s pracovným záberom 2,5 m. Krídla kosačky je možné počas prepravy ukotviť smerom nahor pre získanie menšej šírky. Nová kosačka je plne hydraulicky ovládaná pomocou joysticka z kabíny. Zároveň je možné kosačku vyklopiť, aby sa uľahčilo čistenie, údržba alebo pri výmene nožov.

Obrazok

Kafa na burinu

Obrazok

Veľmi účinná kefa na odstránenie neželanej buriny a porastu s možnosťou výberu tvrdosti jemnej alebo tvrdej kefy. Jemná kefa vyhotovená z plochých oceľových štetín, ktoré sú šetrné k povrchom. Ideálny na čistenie dlažby vyžadujúce pravidelnú údržbu. Tvrdá kefa vyhotovená zmesou plochých oceľových drôtov, vhodná pre ťažkú prácu v prípade väčších a silnejších porastov a buriny. Systém je možné doplniť postranným ochranným krytom a odsávacou tryskou, čím sa odstránená burina odsáva do priestoru zásobníka na zametanie. 

Obrazok

Team INGOCLEAR